خاطرات یک دیوانه
خاطرات و حرفهای یک دیوانه ی دیوانه

 
تاريخ : چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
۹ميليون دلار
هزينه عروسى مشهورترين خواننده زن لبنان!

بيروت روز جمعه شاهد يكى از بزرگترين مراسم عروسى است كه عروس آن خانم «هیفا وهبی» خواننده ى مشهور لبنانى مى باشد. در اين جشن دهها سياستمدار و هنرمند شركت مى كنند. وى در روز پنجشنبه با احمد ابو هشيمه كه يك سرمايه گذار مصرى است رسماً عقد كرد وخود را آماده مراسم عروسى روز جمعه كرد.
انتظار مى رود فرودگاه بيروت شاهد ورود حدود 150 هواپيماى خصوصى جهت حضور ميهمانان اين عروسى باشد. دو ستاره امريكايى انستازيا وكارمن الكترا در اين جشن هنرنمايى مى كنند.
براى اين عروسى تاكنون حدود 9 ميليون دلار هزينه شده و احتمال دارد هزينه ها ظرف چند ساعت آينده بالاتر رود.
احتمال حضور ع د خواننده ى معروف عرب كه از دوستان هشيمه مى رود. حضور راغب علامه ديگر خواننده ى معروف عرب نيز قطعى شده است، ليكن ظاهراً وى با حضور نجوا كرم ونوال زغبى وشيرين مشكل دارد.
جهاد قزعور وزير جهانگردى لبنان و تنى چند از مسئولان سياسى شركت مى كنند. از هنرمندانى كه حضورشان قطعى مى نمايد فضل شاكر، وليد توفيق، وائل كفورى، يارا، ملحم زين، عاصى حلانى، مروان خورى، ميريام فارس، صوفيا مريخ، اروا، احلام، اصاله نصرى، صابر رباعى، عبد الله بالخير، ماجد مهندس، نيكول سابا، مايا نصرى، دوللى شاهين، فارس كرم، زين عمر، وسام امير، نانسى عجرم، كارول سماحه.
همچنين تنى چند از كارگردانان، شاعران، چهره هاى مطبوعاتى و افراد سرشناس ديگر حضور مى يابند. حضار اين ميهمانى 300 نفر برآورد شده اند كه 30 تن از آنان مصرى هستند.
خانم هیفا وهبی كه با لباسها و حرکات و نحوه ى آواز خوانى اش بحث هاى داغى را در جهان عرب برانگيخته است، لباس عروسى اش را از Dolce & Gabbana پاريس آورد و به رغم دوستى اش با ايلى صعب طراح لبنانى، اين بار طرح لباس او را نپسنديد. با اين حال شخصاً براى دعوت او به شركت در عروسى اش به دفترش رفت.

هیفا وهبی (متولد ۱۰ مارس ۱۹۷۶ در لبنان) خواننده، مدل و بازیگر لبنانی است که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم «دختر شایسته لبنان» به شهرت رسید و پس از آن با انتشار آلبوم هو الزمن (وقتشه) خوانندگی را آغاز کرد.
هیفا وهبی از یک پدر لبنانی و مادر مصری، در یک شهر کوچک کشاورزی در جنوب لبنان زاده شد. او با گوش کردن به موسیقی‌های جاز و آر اند بی رشد کرد و در سنین بسیار پایین مدل شد و در سن ۱۶ سالگی برندهٔ عنوان «دختر شایسته جنوب لبنان» گردید.
موفقیت بعدی هیفا در سال ۱۹۹۵ با دوم شدن او در مسابقات دختر شایسته کسب شد. اما پس از مدت کوتاهی مشخص شد که او ازدواج کرده و دختری به نام زینب (زازا) دارد، از این رو عنوان او بازپس گرفته شد و کار مدلی خود را ادامه داد.
تصویر او بر روی جلد بیش از ۱۰۰ مجله قرار گرفته است. در سال ۲۰۰۶ او در میان لیست ۵۰ تن از زیباترین‌های مجلهٔ people درآمد.
او نخستین آلبوم خود را به نام هوالزمان منتشر ساخت، آلبومی موفق به شکرانهٔ ترانهٔ تکی اقول اهواک (می گم دوست دارم) شد.
آلبوم دوم او بدی أعیش (می خوام زندگی کنم) در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و به موفقیتی بالاتر از حد انتظار به دلیل تک آهنگ حیات قلبی رسید که پس از ترور سیاستمدار لبنانی رفیق حریری منتشر شد. آهنگی به همین نام درباره آزادی که از حقوق پایهٔ بشر بر شمرده شده‌است. آهنگ تکی بعدی او معروف ترین آهنگ وی تا حال به انا هیفا (من هیفام) است که آهنگ نوظهور او گردید. در سال ۲۰۰۶ نیز آهنگی به نام بوس الواوا را بیرون داد که آن هم فروش نسبتاً خوبی داشته‌است.
وی در میان جوانان لبنانی همچنان محبوب باقی مانده و در تلویزیون نیز بسیار ظاهر می‌شود.
نکته جالب در مورد ديدگاه سياسي هيفا وهبي اينکه، وي در مصاحبه ای با خبرگزاری رویترز گفته است که سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان مدافع شرف و مرزهای لبنان می باشد این در حالی‌ست که شبکه المنار تلویزیون حزب الله لبنان هیچ خواننده زنی را نمایش نمی دهد. همچنین درپی درخواست هیفا وهبی برای دیدار با سید حسن نصرالله یک گروه تندرو به نام حماسنا از حزب الله لبنان خواست که هیفا وهبی را به عمل کردن به ارزش‌های اسلامی تشویق کندارسال توسط رابین
 
تاريخ : یکشنبه ۱۳۸۷/۰۸/۱۲

کاور آلبوم جدید بریتنی اسپیرز

عکس کاور آلبوم جدید بریتنی اسپیرز اسم این آلبوم سیرک هست

خود بریتنی خیلی از این آلبوم تعریف کرده گفته یکی از بهتری آلبوم هام هست و خیلی دوسش دارم مطمئنم طرفداران من هم از این آلبوم لذت میبرن اولین سینگل جدید بریتنی از این آلبوم آهنگ وومن آیز بود که اوایل اکتبر به بازار عرضه شد و  خیلی طرفدار پیدا کرد به طوری که تو بیلبورد از صد تا آهنگ برتر شماره ی اولو به خودش اختصاص داد
این آلبوم در دو دسامبر سال ۲۰۰۸ یعنی یک ماه دیگه به تمام دنیا عرضه میشه یعنی درست در روز تولد بریتنی اسپیرز بریتنی در جشن تولد بیست و هفت سالگیش این آلبومو به تمام دنیا عرضه میکنه لازم به ذکر هست که سینگل دوم بریتنی از این آلبوم آهنگ سیرک هست
بریتنی بعد از ضبط ویدئو وومن آیزر که خیلی ویدئو جذابی بود هم اکنون مشغول ساختن ویدئو ی جدید دیگر برای این آلبوم هست که هنوز اسمش مشخص نیست
و همینطور سخت در حال ورزش و رقص های جدید هست
اینم لیست آهنگهای آلبوم جدید بریتنی به اسم سیرک
 Official Circus Tracklist
01. Womanizer (Main Version) 03:43
02. Circus (Main Version) 03:12
03. Out From Under (Main Version) 03:54
04. Kill The Lights (Main Version) 03:59
05. Shattered Glass (Main Version) 02:53
06. If U Seek Amy (Main Version) 03:37
07. Unusual You (Main Version) 04:23
08. Blur (Main Version) 03:09
09. Mmm Papi (Main Version) 03:22
10. Mannequin (Main Version) 04:06
11. Lace And Leather (Main Version) 02:48
12. My Baby (Main Version) 03:20

13. Radar (Main Version) 03:49
14. Rock Me In (Main Version) 03:17
15. Phonography (Main Version) 03:35
اینم لینک دانلود آهنگ وومن آیزر برای شما دوستان عزیز

www.zshare.net/ audio/5075336554 fa1136

 ارسال توسط رابین

اسلایدر

دانلود فیلم